ČT4 Sport na satelitu


Sportovní kanál ČT4 Sport nechybí ani na satelitu. Ať už máme jako poskytovatele placené satelitní televize Skylink, Freesat nebo Digi TV, ve všech případech je součástí základní nabídky i stanice ČT4 Sport, v případě Skylinku navíc i v HD verzi.

ČT4 Sport a vysílání přes internet

Další možností, jak můžeme sledovat živé vysílání televizní stanice ČT4 Sport, je přes jejich internetové stránky. Ty najdeme na adrese www.ceskatelevize.cz/sport a pod záložkou Živé vysílání si můžeme spustit živý stream této sportovní televize. Kromě toho zde najdeme také spoustu sportovních videí, program ČT4 Sport, sportovní zpravodajství a spoustu dalších zajímavostí ze světa sportu.

ČT4 Sport jako aplikace pro chytré telefony

Česká televize myslí i na ty, co mají chytré telefony a chtějí sledovat aktuální sportovní zpravodajství a videa z ČT4 Sport na svých smartphonech. Aplikace ČT4 Sport je dostupná pro všechny tři hlavní mobilní platformy, tedy pro Android, iOS i Windows Phone. Ve všech třech případech je její stažení zcela zdarma (stejně jako u ostatních aplikací České televize).

ČT4 Sport v rámci iVysílání České televize

Sportovní kanál ČT4 Sport je dostupný také v rámci iVysílání České televize. To můžeme sledovat dvěma způsoby – buď na počítači nebo notebooku přes webové stránky ČT a nebo přímo v televizi, pokud máme SMART TV. Můžeme si tak pustit třeba i několik let staré záznamy z archivu ČT4 Sport a připomenout si sportovní klání z minulosti.

Teletext na ČT4 Sport

Teletextové vysílání už je v současné době na ústupu a nové televizní kanály už mnohdy ani teletext nespouštějí. U nás je lídrem v oblasti teletextu Česká televize, která jej na svých programech vysílá. Právě sportovní kanály obecně patří mezi výjimky, u kterých teletext stále má smysl a teletext na ČT4 Sport tak patří k těm nejsledovanějším. Jeho součástí jsou sportovní výsledky, tabulky a statistky, sportovní zpravodajství, televizní program, průběžné výsledky právě hraných sportovních akcí a také nabídka kurzů sázkové kanceláře Tipsport. Teletext ČT 4 Sport můžeme sledovat na běžných televizorech klasickým způsobem, na novějších SMART televizích pak i přes aplikaci Hbb TV a třetí možností jsou pak internetové stránky České televize, kde je teletext ČT4 Sport také.

Komentátoři ČT4 Sport

Jednou z největších předností sportovního kanálu ČT4 Sport je jeho tým komentátorů, redaktorů a dalších profesionálů. Sportovní komentátoři veřejnoprávní České televize u nás vždy patřili k absolutní špičce a je tomu tak doposud. I přesto, že dnes už v Česku vysílá hned několik komerčních sportovních stanic, ti nejlepší komentátoři zůstali bez výjimky na České televizi. Představíme si blíže alespoň pár z nich, kteří patří k těm nejlepším.

Robert Záruba – asi nejlepší sportovní komentátor v Česku, žijící legenda a uznávaný hokejový odborník. Robert Záruba je dokonalým profesionálem, který hokeji rozumí jako málokdo a jeho komentáře patří už mnoho let mezi absolutní špičku. Orientuje se především na lední hokej, ale kromě hokeje můžeme jeho hlas slyšet i u jiných sportů, např. u florbalu nebo baseballu. S tehdejší Československou televizí spolupracoval už od roku 1984 a až na krátkou přestávku, kdy působil na Nově, je barvám České televize stále věrný. V současné době je Robert Záruba na ČT4 Sport šéfkomentátorem a vedoucím redaktorem pořadů o ledním hokeji.
Jaromír Bosák – další uznávaný a respektovaný odborník, který je právem považovaný za nejlepšího českého fotbalového komentátora. Jaromír Bosák je oblíbený i díky svému specifickému stylu komentování, který je velmi vtipný a zároveň nepostrádá potřebnou odbornost. V České televizi pracuje od roku 1992 a krátce byl i šéfem celé sportovní redakce. Kromě fotbalu komentuje také golf, který sám aktivně hraje.
Pavel Čapek – zkušený fotbalový komentátor, který v televizi působí už od roku 1980. V současné době je na ČT4 Sport vedoucím redaktorem fotbalových pořadů a kromě fotbalu komentuje i jiné sporty, např. tenis, klasické lyžování nebo některé vodní sporty.
Michal Dusík – hokejový komentátor, působící v České televizi od roku 1994. Kromě hokeje, na nějž se zaměřuje především, komentuje také atletiku a další sporty.
Vladimír Drbohlav – jeden z nejzkušenějších členů sportovní redakce České televize. V televizi pracuje už od roku 1971 a má za sebou nejen obrovské množství sportovních přenosů a zpravodajských relací, ale také dokumentů, na jejichž tvorbě se podílel. Pravidelně jeho hlas můžeme slyšet při slavnostních zahájeních olympijských her. Momentálně je na ČT4 Sport v pozici vedoucího zahraničních operací.
Petr Vichnar – dlouholetý hokejový komentátor, který mnoho let působil v tandemu s Robertem Zárubou. Před několika lety ale s komentováním ledního hokeje skončil a v současné době je jedním z moderátorů relace Branky, body, vteřiny.
Jakub Bažant – další zkušený odborník, jenž v redakci sportu působí už od roku 1982. Jakuba Bažanta znají diváci především z basketbalových přenosů, kromě něj komentuje také volejbal nebo sportovní gymnastiku.
Vojtěch Bernatský – sympatický moderátor zpravodajské relace Branky, body, vteřiny patří v posledních letech mezi nejoblíbenější členy sportovní redakce ČT4 Sport u diváků, o čemž svědčí i to, že třikrát za sebou zvítězil v anketě TýTý.


Reklama:


Levné knihy a DVD za nejlepší ceny. Jízdní kola pro každého cyklistu. eDarling je nová online seznamka. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!