ČT4 Sport


Televizní kanál ČT4 Sport je jedním z šesti programů veřejnoprávní České televize a – jak už z jeho názvu vyplývá – je zaměřený výhradně na sportovní přenosy, záznamy, magazíny a zpravodajství. ČT4 Sport je nejsledovanějším sportovním programem v češtině – je to díky tomu, že vysílá atraktivní sportovní soutěže, má nejlepší tým komentátorů a navíc má 100% pokrytí signálem na našem území. ČT4 Sport se zaměřuje na celou řadu sportů, od těch nejsledovanějších, jako jsou fotbal a lední hokej, přes basketbal, florbal a házenou až po ty méně rozšířené a méně sledované sporty. V programu jsou zejména přenosy a magazíny z domácích soutěží, ale nechybějí ani velké mezinárodní akce typu olympiád nebo mistrovství světa. Velký podíl mají v programu ČT4 Sport přímé přenosy jak z domácích, tak ze zahraničních akcí.

Sledujeme filmy a seriály zdarma přímo v počítači.

Historie ČT4 Sport

Televizní stanice ČT4 Sport zahájila svoje vysílání 10. února roku 2006 při příležitosti zahájení zimních olympijských her v italském Turíně. ČT4 Sport nabízela od samého začátku velmi kvalitní a atraktivní program a v jejím vysílání od samého začátku nechyběly jak přenosy z domácích sportovních akcí, tak významné mezinárodní události, jako jsou olympijské hry, mistrovství světa ve fotbale nebo mistrovství světa v ledním hokeji. V říjnu 2008 došlo k drobné změně v názvu televize, která se přejmenovala na ČT4 a o 4 roky později, v říjnu 2012 se název stanice změnil na ČT sport.

Kde všude vysílá ČT4 Sport?

Jednou z výhod televizní stanice ČT4 Sport je skutečnost, že vysílá po celém území České republiky a možnost naladit si její vysílání mají úplně všichni. ČT4 Sport je dostupná jak v rámci digitálního pozemního vysílání, tak v nabídkách kabelových televizí, v nabídkách IPTV a samozřejmě také na satelitu. Jako jeden z programů veřejnoprávní televize patří ČT4 Sport mezi bezplatné kanály, které vždy patří do základních nabídek všech operátorů.

Kde najdeme aktuální program ČT4 Sport?

Pokud se chceme podívat, co bude vysílat ČT4 Sport v nejbližších hodinách a dnech, máme hned několik možností, jak si aktuální program zjistit. Najdeme jen na internetových stránkách České televize, dále na webových stránkách s programem českých televizí (např. www.tvp.cz), další možností jsou teletextové stránky České televize, elektronický programový průvodce (EPG), program v novinách a časopisech, magazíny zaměřené na televizní program (např. TV Star nebo Týdeník Televize), a v neposlední řadě také aplikace s TV programem pro chytré mobilní telefony.

ČT4 Sport v terestrickém vysílání

V rámci pozemního vysílání pokrývá signál ČT4 Sport celé území naší republiky. Stanice je součástí multiplexu 1, ve kterém jsou kromě ní ještě další tři programy České televize (ČT1, ČT2 a ČT 24). Ti diváci, kteří mají možnost příjmu multiplexu Regionální sítě 7, pak mohou sledovat ČT4 Sport i v HD verzi ve vysokém rozlišení obrazu.

ČT4 Sport v kabelové televizi

Televizní kanál ČT4 Sport je samozřejmě také součástí nabídek všech kabelových operátorů. Všichni, kteří přijímají televizní programy prostřednictvím kabelové televize, tak automaticky mají i ČT4 Sport, která je vždy zařazena do základní, nejnižší nabídky. Ve většině případů nabízejí kabeloví operátoři kromě SD verze i HD verzi tohoto programu.

ČT4 Sport v nabídce IPTV

Stejná situace jako u kabelové televize je i u IPTV operátorů. I u nich platí, že musejí mít stanici ČT4 Spot ve své základní nabídce a stejně jako u kabelové TV, i zde je většinou možnost příjmu jak SD, tak HD verze tohoto programu.


Reklama:


Levné knihy a DVD za nejlepší ceny. Jízdní kola pro každého cyklistu. eDarling je nová online seznamka. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!