Ostatní sportovní kanály, které v ČR vysílají


Sportovní televizní stanice ČT sport není jediným program, který se u nás zaměřuje výhradně na sport. Kromě ní si mohou diváci naladit ještě spoustu dalších sportovních kanálů, z nichž více než deset vysílá i s českým komentářem. O které stanice se jedná, jaké sporty se na nich vysílají a jakým způsobem si je diváci mohou naladit?

Slovak Sport – slovenský sportovní kanál, který vysílá široké spektrum sportů, od fotbalu přes lední hokej, tenis až po méně známé sporty. Ze začátku nebyl příliš rozšířený, v poslední době však výrazně rozšířil svoje pokrytí a dnes už u nás dokonce vysílá i terestricky v rámci Regionální sítě 8. Diváci, kteří jej nechytnou na běžnou anténu, mají možnost si tuto stanici naladit také na satelitu v nabídce Skylinku a v mnoha kabelových televizích včetně UPC.
Slovak Sport 2 – druhý program slovenského Slovak Sportu se také zaměřuje na širokou škálu sportů, jedním z největších taháků jsou ale přímé přenosy z anglické fotbalové Premier League. Dostupná je u mnoha kabelových operátorů, z těch satelitních je pak jen u Freesatu a Digi TV, u Skylinku naopak chybí.
Slovak Sport 3 – třetí kanál Slovak Sportu byl ještě donedávna určený výhradně pro území Slovenska, ale to se změnilo. Dnes už mohou tuto stanici, která vysílá hlavně sportovní soutěže ze Slovenska, do svých nabídek zařadit i čeští kabeloví operátoři.
Eurosport – známá evropská televizní stanice, která bylo jednou z prvních sportovních programů, které na našem území vysílaly. V programu Eurosportu najdeme např. atletiku, cyklistiku, tenis, lyžování a spoustu dalších sportů. Naladit si jej můžeme prakticky u všech kabelových i satelitních operátorů – Eurosport je jedním z nejrozšířenějších placených programů u nás. Vysílání je kompletně lokalizováno do češtiny a dostupný je tento program i v HD rozlišení.
Eurosport 2 – pro druhý program Eurosportu platí v podstatě to samé, jako pro „jedničku“. Orientuje se také na široké spektrum sportů, vysílá i v češtině a ve své nabídce ho má většina poskytovatelů placené televize v ČR.

Nova sport – český sportovní kanál patřící do skupiny programů televize Nova. Dříve se tato stanice jmenovala Galaxie sport a vysílala z Hradce Králové, později došlo k přejmenování a přestěhování do Prahy. V poslední době atraktivita stanice klesá, vzhledem k rostoucí konkurenci a ztrátě práv na některé významné akce. K hlavním tahákům stanice Nova sport dlouhodobě patří zejména přenosy z hokejové NHL, pro kterou má tento program práva až do roku 2016. Vysílá téměř u všech kabelových i satelitních operátorů.
Sport 1 – sportovní kanál z Maďarska, který ale vysílá kompletně i v češtině. V jeho programu jsou např. přenosy z hokejové KHL, basketbalové NBA, fotbalové španělské ligy a další atraktivní přenosy.
Sport 2 – druhý program maďarské Sport TV vysílá podobné pořady jako Sport 1, na rozdíl od něj je ale dostupná i v HD rozlišení.
Sport 5 – česká sportovní, původně čistě motoristická televize. Nedávno do svého programu zařadila i další sporty a začala vysílat i v pozemní distribuci.
Golf Channel – čistě golfový televizní kanál, který je kompletně komentovaný i v češtině. Diváci v ČR si jej mohou naladit i ve vysokém rozlišení. Je dostupná v kabelových televizích i na satelitu.
Digi Sport – rumunský sportovní program, který ale vysílá i v českém jazyce. Je určený výhradně pro abonenty satelitní platformy Digi TV, je ale možné jeho rozšíření i pro jiné operátory.
Extreme sports – televizní kanál, zaměřený čistě na extrémní sporty. Vysílá s českými titulky.
Auto Motor Sport – program, který vysílá pořady o autech a automobilových sportech..
Edge Sport – televizní stanice, jež se orientuje na akční a adrenalinové druhy sportů.
FightBox – placený program, který se zaměřuje na bojové sporty (box, wrestling, sumo, kickbox, karate atd.).


Reklama:


Levné knihy a DVD za nejlepší ceny. Jízdní kola pro každého cyklistu. eDarling je nová online seznamka. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!