Profily ČT sport na sociálních sítích


Dnes už je prakticky samozřejmostí, že televizní stanice mají kromě internetových stránek také svoje profily na sociálních sítích. Platí to i pro sportovní program ČT sport, který najdeme na třech hlavních sociálních sítích, jež u nás používá nejvíce lidí – na Facebooku, Twitteru a na Google+. Česká televize jako celek má také svůj kanál na videoportálu YouTube.

Jakou má ČT sport sledovanost?

Sledovanost sportovního kanálu ČT sport se v průběhu roku výrazně mění v závislosti na tom, jestli se konají významné sportovní akce nebo ne. Nejvyšší sledovanost má tato stanice v období mezinárodních podniků, jako je např. Mistrovství světa ve fotbale, Mistrovství světa v ledním hokeji, nebo zimní a letní olympijské hry. U těch nejdůležitějších přenosů s českou účastí se pak ČT sport dostává i na úplný vrchol žebříčku a je v těchto časech nejsledovanější stanicí u nás. Jinak jsou během roku čísla pochopitelně nižší, za poslední roky se průměrný podíl na publiku pohyboval kolem čtyř procent, což je i tak docela slušné číslo. V každém případě je stanice ČT sport nejsledovanějším sportovním kanálem v Česku, což je dáno jak atraktivním obsahem, tak i dostupností – ČT sport má 100% pokrytí a mohou ji sledovat všichni diváci v České republice.

Vysílání programu ČT sport na Slovensku

Sledovat vysílání sportovního programu ČT sport ale mohou nejenom čeští diváci, ale také diváci žijící na území Slovenska. Tam sice není pokrytí tak velké jako u nás, ale kdo má zájem, tuto stanici sledovat, má možnost – ČT sport je dostupná v rámci satelitní platformy Skylink, která má shodnou programovou nabídku pro Česko i Slovensko, takže čeští diváci mohou sledovat všechny slovenské programy a naopak na Slovensku mají k dispozici všechny dostupné programy v češtině.

Nejoblíbenější pořady ve vysílání ČT sport

Česká televize na svém sportovním kanálu vysílá celou řadu programů, které už mají ve vysílacím schématu svoje pevné místo a diváci si je za roky vysílání oblíbili. Které tradiční pořady z produkce ČT sport patří k těm nejoblíbenějším?

Branky, body, vteřiny – hlavní sportovní zpravodajská relace České televize, která se kromě ČT sport vysílá i na programech ČT1 a ČT24. Tradiční pořad, který patří k těm nejstarším pořadům v historii televize u nás – vysílá se už od roku 1956. Branky, body, vteřiny jsou tradiční a samozřejmou součástí programu veřejnoprávní televize a svojí kvalitou a profesionalitou vysoce převyšují sportovní relace na ostatních televizních kanálech.
Buly-hokej živě – hokejové studio Buly patří mezi pořady, které se na stanici ČT sport vysílají od samotného začátku. Pod názvem Studio Buly se tento pořad vysílá už od roku 1992 a věnuje se přímým přenosům a zpravodajství z české hokejové extraligy. Mezi moderátory a komentátory studia Buly patří např. Robert Záruba nebo Michal Dusík, z expertů pak např. Martin Hosták nebo David Pospíšil, bývalí vynikající hokejisté.


Reklama:


Levné knihy a DVD za nejlepší ceny. Jízdní kola pro každého cyklistu. eDarling je nová online seznamka. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!